Lights & Control    ul. Lipowa 2 18-106   Turosn Koscielna   woj.Podlaskie Poland
Tel/fax.+48 85 650 5082   mob.+48 506 560 828   email:  info@lights-control
POWERED BY LIGHTS & CONTROL  2010


  O mnie

Historia rozpoczyna się w roku 1998, odkrywając system sterowania oświetlenia EIB Siemens podczas prac modernizacyjnych na głównym budynku OTE Hellas w Atenach (Główna siedziba Telekomunikacji Greckiej).  Fascynacja nowym systemem, bardzo drogim na ówczesne czasy i jego możliwościami, doprowadziła do zainteresowania się systemami B.M.S

W 2003 dołączyłem do szkolenia EIB Siemens Greece gdzie zdałem egzamin partnera z numerem 7827.
W związku z dużą dynamiką rozwoju systemów automatyki, sterowania i inspirowany możliwościami EIB / KNX pogłębiałem przez następne lata znajomość i wiedze na temat wdrożeń integracji rożnych systemów, protokołów w sterowaniu oświetleniem i HVAC budynków.
Praca w Grecji z bardzo wymagającymi instalacjami budynków, pozwoliła na zdobycie wiedzy i umiejętności, które to chce poprzez firmę Lights & Control udostępnić na naszym rynku.

  O   Lights & Control

   Lights & Control to automatyka w budynku,dostarczamy wysokiej jakości zintegrowane rozwiązania kontroli, sterowania i oświetlenia budynku. Projektujemy instalacje i rozwiązania umożliwiające naszym klientom zwiększenie komfortu, bezpieczeństwo i zmniejszenie zużycia energii, a co za tym idzie niższą emisję dwutlenku węgla do atmosfery. Sterowanie oświetleniem (KNX / Dali / Xcomfort) to nasza specjalizacja, ale również wykonujemy zintegrowane rozwiązania B.M.S , układy PLC, UPS i AZR, HVAC ,systemy bezpieczeństwa p.poż. , alarmowego,CCTV,DATA oraz konwencjonalne instalacje elektryczne.

JESTEŚ TU :
homeLights & Control I